Skocz do zawarto艣ci

Witaj na AF Club - forum foto i video :-)
Zarejestruj si臋 ju偶 teraz aby uzyska膰 dost臋p do rewelacyjnych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu si臋, b臋dziesz m贸g艂 tworzy膰 tematy, pisa膰 posty, dodawa膰 zdj臋cia do galerii na forum, uczestniczy膰 w 艣wietnych fotograficznych pojedynkach, konkursach, budowa膰 grup臋 znajomych w swoim profilu, wysy艂a膰 prywatne wiadomo艣ci, aktualizowa膰 status, zarz膮dza膰 profilem i wiele innych. Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci mi艂o艣nik贸w foto i video ju偶 teraz! Ten komunikat zostanie usuni臋ty po zalogowaniu.
Logowanie Nowe konto
Zdj臋cie

Lightroom Mobile

adobe lightroom

• Zaloguj si臋, aby doda膰 odpowied藕
5 odpowiedzi w tym temacie

kris

kris

Sta艂y bywalec

• Moderator
  • 1542 post贸w
  • Locationsilesia

Plotki na temat mobilnego wydania Lightrooma powraca?y cz?sto i cz?sto s?ysza?em, ?e nie zrobi? tego. 

A? do dzisiaj. 

P髃i co na iPady, a wkr髏ce na iPhone i urz?dzenia z Androidem :D

informacje na stronie Adobe: http://www.adobe.com...oom-mobile.html

http://fstoppers.com...t-for-lightroom

Pewnie celowo wypu?cili Mobile tylko w pakiecie z Photoshop CC i Lightroomem w abonamencie miesi?cznym. Jak kiepsko musi si? sprzedawa? abonament, ?e nie daj? mo?liwo?ci po prostu kupna tej appki :(

Mam nadziej?, ?e LR 6, jak ju? wyjdzie to w klasycznej "pude?kowe" wersji.

FF + 15 | 35 | 55 | 135 | 500 
thank god i'm a photographer

Lajam

Lajam

Sta艂y bywalec

• U偶ytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 275 post贸w

No oby, bo jak nie wyjdzie to nas ska?? na DNG Converter je?li kupimy sobie jakie? nowe puszki. :)

kris

kris

Sta艂y bywalec

• Moderator
  • 1542 post贸w
  • Locationsilesia

to jest naj?mieszniejsze - Adobe daje nam narz?dzie by nie da? im zarobi? na drogich aktualizacjach lub przywi?zaniu do abonamentu. 

Pewnie, jak si? zorientuj? to DNG Converter b?dzie w abonamencie...

Lajam

Lajam

Sta艂y bywalec

• U偶ytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 275 post贸w

Generalnie to nie jest narz?dzie dla hobbyst體 wi?c zak?adaj?, ?e jak zarabiasz, to nie jest to dla Ciebie a? taki koszt.

Bo w sumie na zachodnie warunki te ~100 Euro za update to naprawd? niewiele. Aplikacja na iPadzie wygl?da i dzia?a ?wietnie, chyba skorzystam z okresu pr骲nego w CC.

U偶ytkownik Lajam edytowa艂 ten post 08 kwiecie艅 2014 - 12:27

kris

kris

Sta艂y bywalec

• Moderator
  • 1542 post贸w
  • Locationsilesia

Ja nie skorzystam :P 
Nawet gdy b?dzie LR na Andoroida i o ile to ruszy na moim tablecie/telefonie, to nie przekona mnie to do CC.

Mam CS6, wi?c nie ma sensu przechodzenia do CC.

Jedynie co, to ich zmuszenie mo?e mnie 'przekona?' do CC. Zmuszenie, czyli LR w CC i brak darmowego wsparcia dla DNG. 

Naj?mieszniejsze jest to, ?e g?體nym powodem, dla kt髍ego stworzyli model biznesowy oparty o abonament to walka z piractwem. Szkoda, ?e ju? pierwszego dnia ten ich super pomys? leg? w gruzach. Szkoda, bo odbija si? to na wielu takich jak ja, kt髍ym si? CC nie op?aca.Pomijam wi?ksze firmy, kt髍e maj? sporo licencji, a rzadko kiedy aktualizuj?. 

Ci?g?e promocje, przed?u?one po wielokro? pokazuj? mi, jak wielkim niewypa?em jest CC dla nich. Ciekawe, czy si? kiedy? pochwal? statystykami. 

kris

kris

Sta艂y bywalec

• Moderator
  • 1542 post贸w
  • Locationsilesia

Test LR Mobile na Fotoblogii >>

R贸wnie偶 z jednym lub wi臋ksz膮 ilo艣ci膮 s艂贸w kluczowych: adobe, lightroom