Skocz do zawartości

Witaj na AF Club - forum foto i video :-)
Zarejestruj się już teraz aby uzyskać dostęp do rewelacyjnych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać posty, dodawać zdjęcia do galerii na forum, uczestniczyć w świetnych fotograficznych pojedynkach, konkursach, budować grupę znajomych w swoim profilu, wysyłać prywatne wiadomości, aktualizować status, zarządzać profilem i wiele innych. Dołącz do naszej społeczności miłośników foto i video już teraz! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu.
Logowanie Nowe konto

Shoutbox Otwórz w nowym oknie

Ostatnie wpisy
@  Lajam : (21:15) Hehehe! Fajnie, że Szymon idzie w Sony. Ale nie ma co mówić. A73 jest kosmiczny. Mam nadzieję, że uda mi się w ciągu 2 lat "wrócić" w PEŁNI do kolebki. :)
@  kris : (10:13) :hi: wczoraj pokazałem A7 III mojemu fotografowi ślubnemu. Ze spotkania wyjechał biedniejszy ponieważ po spotkaniu podjął decyzję o zmianie systemu (Fuji). Jeden aparat, a tyle zamieszania  :naughty:
@  kris : (09:35) Nie - a czemuż to? Stopka ta sama, to i nie ma powodu zmiany. Poza tym 3k za błyskotę? Serio? W sumie nie dziwne, skoro ładowarka (zwykła, najprostsza, wcześniej dodawana do body) kosztuje 5 stówek  :blink:
@  Lajam : (09:28) A lampy masz nowe też?
@  kris : (19:26) Świetnie! Miałem stres, ale sprzęt przerósł moje oczekiwania. Bałem się jak sobie poradzi w trudnych, weselnych warunkach, ale to jest niesamowity korpus. Świetnie się nadaje! Zwłaszcza z 55 1.8 i 85 1.8 - to będzie dużo łatwiejszy sezon :)
@  Lajam : (18:21) I jak poszło?
@  kris : (13:50) jutro mam pierwszy reportaż ślubny na bezlustrach  :fotograf:
@  Lajam : (10:05) Ja mam problem z nocnym siedzeniem ostatnio.
@  kris : (08:02) Mnie piwko rozleniwia. Dobre espresso musi dać radę. O spokój najłatwiej w nocy :D btw a7III to szatan! Ten AF z A9 jest kosmiczny.
@  Lajam : (21:06) O ile z browarem nie ma problemu, to spokój cięzko mi odnaleźć.
@  Lajam : (21:06) Ech...sam mam potężne zaległości w pisaniu.W zasadzie to u mnie najlepiej sprawdza się spokój i przynajmniej czteropak jakiegoś dobrego browarku.
@  kris : (11:24) o tak -  :coffee:  to dobry pomysł :) A znasz coś na brak weny (pisanie)?
@  Lajam : (09:47) :coffee:
@  kris : (14:28) Dzięki! Zacny korpus. Oj udał się SONY bardzo ten korpus!
@  Lajam : (14:17) Gratulacje Kris! :) Ja sobie A7III pofciłem przez 3 dni i jestem bardzo happy
@  kris : (12:04) :clap: piękny długi weekend! Człowiek wraca, a tu paczuszka z A7 III na niego czeka! Wreszcie  :clap:
@  kris : (07:44) To właśnie przez to, że on jest tak dobry, tyle się na niego czeka. Kolejka jest spora. Problemy z dostawą są w wielu krajach. Ach ta popularność. Wstrzeliłem się ze zmianą systemu idealnie :)
@  Lajam : (20:11) Kurde strasznie chu..steczkowo. Przyznam, że aparat mi się tak spodobał, że raczej nie będę już inwestował w brzydala. Oczywiście jeszcze muszę go na kilka dni pożyczyć żeby na spokojnie wszystko sprawdzić, ale no mega robota.
@  kris : (18:33) Lajam to nie ma znaczenie gdzie - ot Polska na szarym końcu dostaw  :thumbdown:
@  Lajam : (17:41) Ale jak to? Gdzie zamawiałeś?

  • 8342 Napisanych wpisów
  • kris (2565) Najlepszy pisarz
  • 2 Grup moderacyjnych
  • 0 Moderatorów

0
 aktywnych użytkowników (w ciągu ostatnich 15 minut)
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Powered by Shoutbox 1.3.5 (Build 12) © 2018, by Larry Lewis