Skocz do zawartości

Witaj na AF Club - forum foto i video :-)
Zarejestruj się już teraz aby uzyskać dostęp do rewelacyjnych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać posty, dodawać zdjęcia do galerii na forum, uczestniczyć w świetnych fotograficznych pojedynkach, konkursach, budować grupę znajomych w swoim profilu, wysyłać prywatne wiadomości, aktualizować status, zarządzać profilem i wiele innych. Dołącz do naszej społeczności miłośników foto i video już teraz! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu.
Logowanie Nowe konto

Shoutbox Otwórz w nowym oknie

Ostatnie wpisy
@  kris : (07:48) O! To gratuluję odetchnięcia pełną klatką! Też go mam i póki tylko go miałem to dawał radę (najlepszy sprzęt to ten pod ręką). Teraz już jednak ciężko mnie namówić na korzystanie z tego body. Jest ogromna różnica między mk2, a mk3. Nie tylko cenowa :fotograf:
@  Rutek68 : (20:33) Powolutku do przodu, ja też wdepnąłem w E tylko w wersję wcześniejsza 7m2 i jestem zadowolony.
@  kris : (09:20) @Rutek68 Cześć! Jak tam życie? U mnie faktycznie zmiany bagnetowe. Jest o niebo lepiej, szybciej, sprawniej, a przy okazji lżej. Z każdym zleceniem upewniam się, że to był dobry wybór  :thumbup:
@  Rutek68 : (16:57) Witam po długiej nieobecności, co tam słychać Panowie, widzę duże  zmiany, kris wszedłeś w E?
@  kris : (07:19) https://afclub.pl/in...m-się-rozwinąć/
@  Juras : (07:00) @kris gdzie o tym napisać?
@  kris : (06:27) :hi: myślę,że jeśli opowiesz coś więcej w temacie,który otwarłeś to będzie to dobre początek dyskusji  :ok:
@  Juras : (08:58) @kris Powiedz mi jak bardzo realna jest np. współpraca pomiędzy Wami a np. Galerią fotograficzną fotografii ulicznej?
@  kris : (07:57) Canonet 28 Piękny aparat. No i malutki!
@  kris : (07:57) Oj! Nie zazdroszczę (coś o tym wiem). To teraz masz dużo czasu na nadrabianie zaległości np. w obróbce zdjęć. Mój katalog do obrobienia ma już 300GB, ale czasu na nie brak.
@  Juras : (07:46) ale będę mógł go sprawdzić dopiero po 11 lipca, niestety noga w gipsie
@  Juras : (07:45) @kris no ja wczoraj kupiłem Canonet 28
@  kris : (07:39) @Juras ja mam dwa analogi, ale nie będę ukrywać, że za dużo "zabawy" przy tym. Marzy mi się średni format. Och  :rolleyes:
@  Juras : (07:34) Fotografuje ktoś z Was analogowo?
@  Lajam : (21:15) Hehehe! Fajnie, że Szymon idzie w Sony. Ale nie ma co mówić. A73 jest kosmiczny. Mam nadzieję, że uda mi się w ciągu 2 lat "wrócić" w PEŁNI do kolebki. :)
@  kris : (10:13) :hi: wczoraj pokazałem A7 III mojemu fotografowi ślubnemu. Ze spotkania wyjechał biedniejszy ponieważ po spotkaniu podjął decyzję o zmianie systemu (Fuji). Jeden aparat, a tyle zamieszania  :naughty:
@  kris : (09:35) Nie - a czemuż to? Stopka ta sama, to i nie ma powodu zmiany. Poza tym 3k za błyskotę? Serio? W sumie nie dziwne, skoro ładowarka (zwykła, najprostsza, wcześniej dodawana do body) kosztuje 5 stówek  :blink:
@  Lajam : (09:28) A lampy masz nowe też?
@  kris : (19:26) Świetnie! Miałem stres, ale sprzęt przerósł moje oczekiwania. Bałem się jak sobie poradzi w trudnych, weselnych warunkach, ale to jest niesamowity korpus. Świetnie się nadaje! Zwłaszcza z 55 1.8 i 85 1.8 - to będzie dużo łatwiejszy sezon :)
@  Lajam : (18:21) I jak poszło?

  • 8356 Napisanych wpisów
  • kris (2575) Najlepszy pisarz
  • 2 Grup moderacyjnych
  • 0 Moderatorów

0
 aktywnych użytkowników (w ciągu ostatnich 15 minut)
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Powered by Shoutbox 1.3.5 (Build 12) © 2018, by Larry Lewis