Skocz do zawartości

Witaj na AF Club - forum foto i video :-)
Zarejestruj się już teraz aby uzyskać dostęp do rewelacyjnych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać posty, dodawać zdjęcia do galerii na forum, uczestniczyć w świetnych fotograficznych pojedynkach, konkursach, budować grupę znajomych w swoim profilu, wysyłać prywatne wiadomości, aktualizować status, zarządzać profilem i wiele innych. Dołącz do naszej społeczności miłośników foto i video już teraz! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu.
Logowanie Nowe konto
Zdjęcie

Fujifilm X-T1, X-T1 GS, X100T

fujifilm X-t1 x100t firmware

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
kris

kris

  Stały bywalec

 • Moderator
 • 1652 postów
 • Locationsilesia
Szczegóły dotyczące zmian w oprogramowaniu v.1.10 dla X100T:
 1. Dodanie odpowiednich komunikatów przy zmianie opcji “CONVERSION LENS” w ustawieniach “FUNCTION (Fn) SETTINGS”. Użycie przycisku „Fn” z ustawioną funkcją „CONVERSION LENS” powoduje - oprócz ukazującej się ikony - wyświetlanie się odpowiedniego komunikatu. 
   
 2. Usprawnienie funkcjonowania flesza w ustawieniu migawki “MECHANICAL+ELECTRONIC”. Zewnętrzna lampa błyskowa zostanie wyzwolona, gdy w menu „SHUTTER TYPE” (rodzaj migawki) ustawiona zostanie opcja “MECHANICAL+ELECTRONIC” (Mechaniczna+Elektroniczna).
   
 3. Usprawnienie pracy wizjera aparatu. Gdy funkcja DUAL VIEWFINDER (Wizjer optyczny/elektroniczny ERF) zostanie użyta z opcją cyfrowego podziału obrazu (Digital Split Image), w centrum wizjera wyświetli się biała ramka ustawiania ostrości. 
   
 4. Usprawnienie działania funkcji „Focus Peaking” w wizjerze aparatu przy robieniu zdjęć w ciemnym otoczeniu.
 
 
 
 
 
 
Szczegóły dotyczące zmian w oprogramowaniu v3.10 dla  X-T1 / X-T1 Graphite Silver Edition 
 1. Usprawnienie działania lampy błyskowej przy ustawieniu opcji migawki “MECHANICAL+ELECTRONIC”. Pozwala ono na wyzwolenie zewnętrznego flesza non-TTL, gdy w menu aparatu ustawimy opcję migawki na „Mechaniczna+Elektroniczna”. W przypadku wybrania programu S (Priorytet migawki) lub M (Manual), czas otwarcia migawki należy ustawić na 1/180 sekundy lub dłuższy.
   
 2. Poprawiono działanie funkcji Wi-Fi z oprogramowaniem FUJIFILM PC AutoSave. Poprawka zapobiega zrywaniu połączenia Wi-Fi w sytuacji, w której wyświetlacz LCD wyłączał się.
   
 3. Usprawnienie działania wyświetlacza w „USB MODE” (menu SET-UP). W sytuacji wyboru opcji „PC SHOOT FIXED”, pojawia się ostrzeżenie „IMAGES ARE NOT SAVED IN THE CARD” (Pliki nie są zapisywane na karcie pamięci).
   
 4. Przy użyciu opcji „PC SHOOT FIXED” w ustawieniach „USB MODE”, niepodłączony do komputera za pomocą kabla USB aparat dotychczas nie dawał się wyłączyć mimo przekręcenia wyłącznika na „OFF”. Działo się tak, gdyż aparat oczekiwał na transfer plików zdjęciowych. Po zastosowaniu aktualizacji, na wyświetlaczu pojawi się opcja zatrzymania transferu zdjęć. Wciśnięcie przycisku „OK” spowoduje wyłączenie aparatu bez oczekiwania na zapisanie zdjęć.
   
 5. Usprawnieniu uległo także działanie funkcji stabilizacji obrazu (OIS) przy użyciu obiektywów: XF 10-24, XF 18-55, XF 18-135 oraz XF 55-200.


 • Byuilsiyka lubi to

FF | 14 | 35 | 50 | 85 | 135 | 500 | 70-210 | 150-600
thank god i'm a photographer


Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: fujifilm, X-t1, x100t, firmware

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych